021-28424131 orbitaledu.com@gmail.com

هزینه ی کلاس های خصوصی در اوربیتال

در این مقاله قصد داریم در مورد هزینه ی کلاس های تدریس خصوصی توسط اساتید اوربیتال صحبت کنیم.

 

هزینه ی کلاس های خصوصی

در ابتدا رزومه ی معلم توسط گروه اساتید اوربیتال مورد بررسی قرار گرفته و ستاره ی اولیه برای معلم در نظر گرفته می شود. پس از آن با معرفی دانش آموز به استاد و ثبت نظر و امتیاز توسط دانش آموز برای استاد، ستاره ی واقعی و در نتیجه هزینه ی تدریس استاد مشخص می شود.

در واقع کیفیت تدریس و محبوبیت استاد هزینه ی تدریس او را مشخص می کند.

در جدول زیر ستاره ها و هزینه ی تدریس خصوصی کلاس های حضوری در تهران قرار داده شده است.

هزینه معلم خصوصی

البته در مواردی اساتید تخفیف در نظر گرفته و مبالغ پایین تری را دریافت می کنند. به طور مثال در درس شیمی، کلاس های استاد اسماعیل پور که معلم ۵ ستاره ی تدریس خصوصی شیمی هستند، در بهار ۹۹ شامل ۳۵ درصد تخفیف شده و بجای ۲۹۹ هزار تومان، ۱۹۹ هزار تومان است.

همچنین هزینه ی کلاس های آنلاین نسبت به کلاس های حضوری شامل ۲۰ درصد تخفیف می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی اوربیتال تماس بگیرید.

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۳۱

پشتیبانی اوربیتال

ابتدایی

اساتید مقطع ابتدایی، از معلمان مدارس تهران هستند که تجربه ی تدریس در پایه های اول تا ششم ابتدایی را دارند. به دلیل حساسیت این مقطع آموزشی، نظارت و پشتیبانی منحصر به فردی بر روی عملکرد اساتید توسط تیم پشتیبانی اوربیتال انجام می شود. همچنین برای دانش آموزان بیش فعال و اوتیسم، معلمان تخصصی در نظر گرفته شده است.

متوسطه اول

برای این مقطع آموزشی عمده ی درخواست ها مربوط به درس ریاضی می باشد. اوربیتال گرچه برای تمام دروس متوسطه اول استاد دارد، اما برای درس ریاضی هفتم، هشتم و نهم بسیار تخصصی تر عمل می کند.

شیمی

اوربیتال مفتخر است که در درس شیمی با یکی از بهترین معلم های شیمی کشور همکاری می کند. استاد اسماعیل پور فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند که تا الان کلاس های شیمی کنکور خود را در بیش از ۱۵ شهر (تهران ، رشت ، اصفهان و . . . ) برگزار کرده اند. فیلم های آموزشی استاد اسماعیل پور در سایت قلمچی رکورد بیش از ۱۵۰ هزار بازدید را ثبت کرده اند. معلم شیمی دبیرستان های تهران به عنوان طراح آزمون های قلمچی با کانون فرهنگی آموزش همکاری میکند.

ریاضی دهم و یازدهم

با توجه به اینکه در درس ریاضی دانش آموزان بسیار زیادی تماس می گیرند و درخواست معلم خصوصی دارند، مجموعه اوربیتال تصمیم گرفته است که برای ریاضی دهم و یازدهم به صورت جداگانه استاد در نظر بگیرد.

ریاضی دوازدهم و کنکور

اساتید این قسمت به صورت تخصصی بر روی ریاضیات دوازدهم و کنکور کار می کنند. سیاست اوربیتال تخصصی بودن آموزش و آموزش دهنده است. بهترین معلمان مدارس تهران و اساتید حرفه ای کنکور در اوربیتال آماده ی آموزش به شما دانش آموزان عزیز هستند.

فیزیک

برای فیزیک دهم، یازدهم، دوازدهم و فیزیک کنکور نظام جدید و نظام قدیم، استاد در نظر گرفته شده است. شما می توانید با توجه به نیاز خودتان از میان اساتید تدریس خصوصی، معلم دلخواهتان را انتخاب کنید.

زیست شناسی

اساتید زیست اوربیتال دارای مدارک پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و یا دکترای تخصصی زیست شناسی هستند که در زمینه ی تدریس زیست کنکور و پایه، آماده ی تدریس هستند.

عمومی

در دروس عمومی و مشاوره و برنامه ریزی نیز اساتید اوربیتال در خدمت شما هستند. ادبیات و معارف کنکور، عربی و زبان انگلیسی پایه و کنکور و همچنین زبان های خارجه در قسمت عمومی قرار می گیرند.

دروس دانشگاهی

اساتید دانشگاه در زمینه ی تدریس دروس عمومی و تخصصی دانشگاه در خدمت شما دانشجویان هستند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۲۸۴۲۴۱۳۱

پشتیبانی اوربیتال


نظرات