021-28424131 orbitaledu.com@gmail.com

لیست ۱۰ معلم شیمی برتر کنکور

در این مقاله بهترین اساتید شیمی کنکور را از نظر دانش آموزان، مشاوران و کارشناسان آموزش کشور معرفی می کنیم. از آنجه که این لیست در دوره‌هایی آپدیت خواهد شد، لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید نام معلم شیمی مورد نظرتان را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

استاد رضا بابایی

دکتر بابایی که دارنده‌ی رتبه‌ی ۱۱ کنکور سراسری می باشد، در رشته‌ی پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد. مولف کتاب شیمی پیش دانشگاهی مبتکران در ۲۰ سال گذشته در بهترین مدارس و آموزشگاه های تهران تدریس داشته است و طبق نظرسنجی ها، مطرح‌ترین استاد کنکور است. تسلط فوق العاده، بیان جذاب و ارائه‌ی منحصر به فرد استاد بابایی، او را به محبوب‌ترین چهره‌ی آموزش کشور تبدیل کرده است.

استاد بهمن بازرگانی

مهندس بازرگانی مولف بهترین کتاب های شیمی در نظام جدید و قدیم است که توسط انتشارات مبتکران عرضه شده است. تالیفات ایشان از پرفروش‌ترین منابع شیمی کنکور هستند که دارای درسنامه قوی و تست‌های طبقه‌بندی شده می باشند.

استاد مسعود جعفری

ایشان معلم شیمی دبیرستان انرژی اتمی و مولف کتب شیمی نشر الگو هستند که طراح و مسئول بخش شیمی آزمون های مهمی همچون قلمچی و نشانه می باشند. کتاب های موج آزمون استاد جعفری بسیار مورد توجه دانش آموزان قرار گرفته است.

استاد محمدرضا مصلایی

استاد مصلایی که دارای کارشناسی ارشد شیمی هستند، سابقه‌ی تدریس در مدارس تیزهوشان و آموزشگاه های برتر تهران را دارند. همچنین ایشان به عنوان مدرس در بسیاری از برنامه های تلویزیونی حضور دارند.

استاد محمدرضا آقاجانی

معلم دبیرستان صنعتی شریف را بیشتر به دلیل فیلم های آموزش صفر تا صد شیمی او در سایت آلاء می‌شناسیم. استاد آقاجانی تاکنون چندین عنوان کتاب در زمینه‌ی آموزش مفاهیم شیمی و روش های تست زنی منتشر کرده است.

استاد کامبیز فرزانه

استاد شیمی کنکور در مدارس و آموزشگاه های کشور که در ۱۰ها شهر همایش برگزار کرده است. استاد فرزانه که این روزها او را در کلاس های آنلاین کلاسینو میبینیم، بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی تدریس شیمی دارد.

استاد ساسان اسماعیل پور

معلم شیمی مدارس و آموزشگاه های تهران که او را به عنوان استاد شیمی فیلم های آموزشی قلمچی میشناسیم. استاد اسماعیل پور در چند سال گذشته به عنوان محبوب‌ترین معلم خصوصی شیمی شناخته شده است. طراحی سوالات شیمی آزمون های آزمایشی کنکور همچون قلمچی از دیگر فعالیت های ایشان است.

استاد علیرضا علمداری

مولف کتب شیمی انتشارات فار و نشر دریافت که بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی تدریس در مدارسی همچون نخبگان علامه طباطبایی و آموزشگاه هایی همچون قلمچی را دارا می باشد. استاد علمداری فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف هستند.

استاد داوود بیرکی

مهندس بیرکی به عنوان معلم شیمی، بیش از ۳۰ سال در مدارس و آموزشگاه های کشور فعالیت داشتند و چندین عنوان کتاب آموزشی شیمی تالیف کرده‌اند.

استاد محمد شیخ الاسلامی

معلم مدارس و آموزشگاه های تهران که به عنوان معلم شیمی با موسسه‌ی کلاسینو همکاری می کند. استاد  شیخ الاسلامی به عنوان کارشناس علمی در تالیف کتاب شیمی نظام قدیم مبتکران شرکت داشتند.


نظرات